Destination info | Why to book with us | How to book | FAQ | Contact us


Vítejte na stránkách společnosti 1BigEurope, a.s.!

S námi se domluvíte česky, anglicky a rusky. Velice rádi Vám pomůžeme ve výše uvedených jazycích se zajišťováním a plánováním vašich soukromých a firemních pobytů v regionu Střední a Východní Evropy. Naše stránky jsou zatím pouze v angličtině. Děkujeme Vám za pochopení.

Nevládnete angličtinou tak, jak byste si přáli a přesto si chcete zajistit ubytování sami? Není problém. Připravili jsme pro vás jednoduchý manuál, se kterým to jistě hravě zvládnete. Pokud si na to přeci jenom netroufnete, napište nám email se svými požadavky nebo zavolejte našim operátorkám a my se o vás postaráme.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Telefon: +420 415 658 580
Email: info@1bigeurope.com
Pracovní doba: Po-Pá 8:00 – 16:30
Web: www.1BigEurope.com
Název: 1BigEurope a.s.
Sídlo: Hilbertova 69, 440 01 Louny, Česká Republika
IČ: 27262782
DIČ: CZ27262782

O NÁS

Jsme firma podnikající v cestovním ruchu již od roku 1992 se specializací na region Střední a Východní Evropy. Začínali jsme poskytováním ubytování pro studenty v pražských hostelech. Později jsme rozšířili svoji nabídku o dražší hotely a začali spolupracovat s dalšími zajímavými poskytovateli ubytování a služeb v ostatních regionech v ČR. V současné době jsme schopni nabídnout Vám ubytování všech cenových kategorií a kromě ubytování také kompletní služby cestovního ruchu celkem v 21 zemích (ALBÁNIE - BĚLORUSKO – HERCEGOVINA – BULHARSKO – ČESKÁ REPUBLIKA – ESTONSKO – CHORVATSKO – BOSNA - LOTYŠSKO – LITVA – MAĎARSKO – MAKEDONIE – MOLDAVA – NĚMECKO – POLSKO – RAKOUSKO – RUMUNSKO – RUSKO – SLOVENSKO – SLOVINSKO – SRBSKO – UKRAJINA).

NAPSALI O NÁS

Přečtěte si, co o nás napsal tisk. >> více

PROČ PRÁVĚ MY ?

Poskytujeme naším zákazníkům tyto výhody:
NÍZKÉ CENY

Díky naší silné vyjednávací pozici na trhu poskytujeme zákazníkům velice nízké ceny pro všechny nabízené služby.

  SNADNÝ REZERVAČNÍ PROCES

Jen 4 kliknutí Vám postačí k provedení rezervace! Potvrzení obdržíte do několika hodin! V případě, že Vami zvolené ubytování není k dispozici, většinou nabídneme alternativu. Je to opravdu rychlé a snadné!

 
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ

Děláme vše pro to, abychom poskytli co největší výběr ubytovacích zařízení - od těch nejlevnjších až po nejdražší. U nás si vždy vyberete!

  PÉČE O ZÁKAZNÍKA

Našim cílem je poskytovat tu nejlepší péči o každého zákazníka. Zde je vždy někdo po ruce, kdo rád zodpoví jakékoli Vaše dotazy. Využijte našich znalostí a zkušeností!

 
ZÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY

S 1BigEurope neplatíte žádné stornovací poplatky v případě, že rezervaci zrušíte 48 hodin před příjezdem. Také Vám neúčtujeme žádné rezervační poplatky a naše ceny jsou včetně snídaně, DPH, místních a bankovních poplatků. S námi vždy víte, kolik platíte.

  KOMPLETNÍ SLUŽBY

1BigEurope.com Vám poskytuje nejen širokou nabídku ubytovacích kapacit, ale i další služby, jako například doprava, průvodcovské služby, zařizování viz. Stačí se jen obrátit na naše operátorky!

SLEVOVÝ KÓD

Cena rezervace Sleva
od 0 do 3000 EUR 0%
od 3000 do 6000 EUR 3%
od 6000 do 9000 EUR 5%
více než 9000 EUR 7%
Náš slevový kód umožňuje naším stálým zákazníkům získat slevu na rezervace přes web. Použijte Váš osobní slevový kód pokaždé, když rezervujete ubytování přes naše stránky. Když celková hodnota všech uskutečněných rezervací dosáhne 3000 EUR, získáte slevu 3% (viz. tabulka vpravo). Pro získání slevového kódu stačí se jen zaregistrovat na našem webu a kód ihned obrdžíte mailem.

Slevový kód můžete postoupit i Vaším přátelům, známým. Všechny rezervace s daným kódem se ukládají na stejný účet a proto můžete společně dosáhnout dříve na VYŠŠÍ SLEVU !!

ON-LINE PLATBA

Naši zákazníci mohou provádět platby v režimu on-line prostřednictvím platební brány, která je zajišťována společností Global Payments, Inc. (autorizováno VISA a MC).

  BEZPEČNÁ REZERVACE

1BigEurope.com zaručuj všem svým zákazníkům, že veškeré jejich osobní a kontaktní údaje jsou chráněny systémem šifrování SSL. Proto jsou veškeré on-line rezervace na načem webu naprosto bezpečné!

OHLASY NAŠICH KLIENTŮ

Vyřidili jsme desítky tisíc rezervací jak pro skupiny tak pro individuály. Přečtěte si, co o nás ríkají naši zákazníci. >> více

TIP !

Na našich stránkách se také můžete inspirovat v sekci DESTINATION GUIDE, kde najdete zajímavé informace a tipy o turistice v námi nabízených zemích pro Vaši zahraniční cestu nebo dovolenou. Naleznete tu také NEWSLETTER, kam je možné se zapsat pro obdržení novinek a informací. Mimo jiné můžete navštívit sekci FAQ nebo HOW TO BOOK, kde najdete další užitečné informace ohledně naších stránek.

Pokud máte nějaké dotazy, rádi je zodpovíme. Jednoduše nám dejte vědět, co potřebujete zajistit, a my uděláme, co bude v našich silách.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Váš 1BigEurope team

Contact us! We're here to help! More info

phone: +420 415 658 580
fax: +420 415 658 497

We speak these languages:

username 
password 
 Forgot password?    
  • get loyality code to earn a discount
  • payment options
  • it's free

WEBMIUM - Make a free business website
Special price for bookings made
from 27.3  to 2.4.2023


BUDGET HOTELS & HOSTELS

Check it NOW

the TOPs by our clients:

Berlin
Budapest
Krakow
Prague
Riga
Vienna


from 5* hotel
Imperial Hotel 

 

Visit our Link partners